Update:Dozvuky GC o Witcherovi


GC skončilo a nám tu zůstala velká spousta materiálů. Pojďme si projít ty nejnovější.

Tvůrci se nám omlouvájí za zavádějící zprávu, že Zaklínač byl nominován na nejlepší hru GC v kategorii PC her. Pravda je taková, že nominován nebyl, pouze byl do této soutěže příhláše, což však bylo mylně interpretováno.

Gamespot se svou kamerou natočil krom osatních her i asi minutu ze hraní Zaklínače. Prohlédnout si ji můžete v tomto traileru.

Redaktoři Doupě sepsali své dojmy z návštěvy stánku CDPR a dle svých slov se jim ani nechtělo odejít. Později článek doplnili o velkou galerii screenshotů a konceptů, kde můžeme najít dle mého odhadu kolem dvanácti nových screenshotů a zhruba stějně konceptů, ostatí jsou už známé. (thx rizek za tip). Jinak na Tiscali Games je už delší dobu vyvěšená cedule, že i oni brzy zveřejní své dojmy.

Na závěr drobný postřeh. Porovnejte Geraltovo brnění na těchto screenshotech – 1,2. Myslím, že na druhém vydíme již vylepšené brnění, jak nám tvůrci slibovali.

Update: Vývojáři uvolnili video ze hraní Zaklínače, ve kterém vidíme mnoho prostředí od Vyzimy, přes loukou až po nějaký dungeon. Video najdete naGametrailers.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *