Zaklínač 3: O víně a krvi získal dvě ocenění v anketě Global Game Awards


Videoherních ocenění je v dnešní době nepřeberné množství, ale jen málo z nich však udílejí samotní konzumenti a přesně tak tomu je u Global Game Awards. I tento podzim se hráči z celého světa rozhodovali, koho ocení v celkem 34 kategoriích a nezapomněli ani na poslední datadisk Zaklínače 3.

První kategorií ve které rozšíření s náskokem více než 58% hlasů zvítězilo, byl nejlepší příběh. S celkovým podílem 72% se umístilo před adventurou Ucharted 4 a Firewatch a stejně tak uzurpovalo první příčku i v kategorii nejlepší expanze.

Nejlepším vývojářem se pro tento rok stalo americké studio Blizzard a společně se svým novým titulem Overwatch se umístilo na první příčce i v kategorii nejlepší multiplayer. O nejlepším RPG tentokrát rozhodoval jediný procentní bod a to konkrétně mezi tituly Deus Ex: Mankind Divided Tyranny. Futuristické Deus Ex, o kterém se v České republice mluvilo hlavně v kontextu zasazení do našeho hlavního města a s tím spojené úděsně implementované češtiny, se (naštěstí) umístilo na druhém místě.

CD Projektu tímto gratulujeme a držíme palce do dalších ročníků! Účastnili jste se tento rok hlasování Global Game Awards také vy? Piště zde nebo na naší facebookové stránce TheWitcher.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *